1-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy

ul. Prusa 145, Ursynów, Warszawa
494 000 PLN -8%
537 096 PLN 3 365 PLN / m²

Powierzchnia 146.82 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 2
Liczba pięter 15
Rok budowy 1965

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Prusa 145, Ursynów, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Katarzyna Piotrowski Colliers International +48 537012696

Najczęściej zadawane pytania