4-pokojowe mieszkanie na Ochocie

ul. Wąwozowa 97, Ursus, Warszawa
711 000 PLN -12%
807 443 PLN 5 124 PLN / m²

Powierzchnia 138.76 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 13
Liczba pięter 13
Rok budowy 1989

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Wąwozowa 97, Ursus, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Natalia Woźniak Re/Max Polska +48 606849714

Najczęściej zadawane pytania