Nowoczesne 4-pokojowe blisko centrum

ul. Klonowa 44, Halinów
635 000 PLN
7 956 PLN / m²

Powierzchnia 79.81 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 11
Liczba pięter 18
Rok budowy 1961

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Klonowa 44, Halinów. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Dorota Wiśniewski +48 699609410

Najczęściej zadawane pytania