4-pokojowe na wysokim piętrze

ul. Domaniewska 125, Wesoła, Warszawa
809 000 PLN
9 621 PLN / m²

Powierzchnia 84.09 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 0
Liczba pięter 17
Rok budowy 1979

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Domaniewska 125, Wesoła, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Aleksandra Jankowski Emmerson Realty +48 797635520

Najczęściej zadawane pytania