5+ pokoje w zielonej okolicy z miejscem parkingowym

ul. Grójecka 29, Rembertów, Warszawa
496 000 PLN
4 800 PLN / m²

Powierzchnia 103.34 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 7
Liczba pięter 10
Rok budowy 2016

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Grójecka 29, Rembertów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Paweł Wójcikowa Emmerson Realty +48 513635707

Najczęściej zadawane pytania