Mieszkanie 1-pokojowe z ogrodem

ul. Parkowa 97, Włochy, Warszawa
595 000 PLN -10%
664 707 PLN 6 405 PLN / m²

Powierzchnia 92.9 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 0
Liczba pięter 18
Rok budowy 2015

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Parkowa 97, Włochy, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Joanna Jankowski +48 605546235

Najczęściej zadawane pytania