3-pokojowe na parterze z ogrodem

ul. Rosoła 65, Nieporęt
490 000 PLN
6 976 PLN / m²

Powierzchnia 70.24 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 9
Liczba pięter 19
Rok budowy 1959

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Rosoła 65, Nieporęt. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Katarzyna Kowalski Home Broker +48 693737258

Najczęściej zadawane pytania