Komfortowe mieszkanie 2-pok. na Pradze

ul. Domaniewska 122, Wilanów, Warszawa
495 000 PLN
9 347 PLN / m²

Powierzchnia 52.96 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 13
Liczba pięter 20
Rok budowy 1971

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Domaniewska 122, Wilanów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Katarzyna Woźniak Północ Nieruchomości +48 505778118

Najczęściej zadawane pytania