Nowoczesne 1-pokojowe na Mokotowie

ul. Lwowska 139, Śródmieście, Warszawa
471 000 PLN
7 229 PLN / m²

Powierzchnia 65.15 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 1
Piętro 14
Liczba pięter 14
Rok budowy 2017

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Lwowska 139, Śródmieście, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Jakub Lewandowska JLL Residential +48 723226776

Najczęściej zadawane pytania