4 pokoje z prywatnym ogrodem

ul. Czerniakowska 126, Nadarzyn
417 000 PLN
4 812 PLN / m²

Powierzchnia 86.66 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 13
Liczba pięter 19
Rok budowy 1971

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Czerniakowska 126, Nadarzyn. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Maria Kamiński Freedom Nieruchomości +48 603695870

Najczęściej zadawane pytania