3 pokoje na Ochocie z tarasem

ul. Zwycięzców 77, Zielonka
433 000 PLN
13 460 PLN / m²

Powierzchnia 32.17 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 9
Liczba pięter 19
Rok budowy 1970

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Zwycięzców 77, Zielonka. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Andrzej Kwiatkowski Agencja Nieruchomości Feniks +48 662615438

Najczęściej zadawane pytania