Przestronne 5+-pokojowe na Żoliborzu

ul. Filtrowa 61, Praga-Południe, Warszawa
587 000 PLN
8 320 PLN / m²

Powierzchnia 70.55 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 6
Liczba pięter 18
Rok budowy 1997

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Filtrowa 61, Praga-Południe, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Krzysztof Kowalska Metrohouse +48 883198602

Najczęściej zadawane pytania