Przestronne 5+-pokojowe w spokojnej okolicy

ul. Leśna 146, Włochy, Warszawa
359 000 PLN
4 134 PLN / m²

Powierzchnia 86.85 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 10
Liczba pięter 15
Rok budowy 1999

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Leśna 146, Włochy, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Robert Zielińska Engel & Völkers Warszawa +48 734589010

Najczęściej zadawane pytania