Jasne mieszkanie 4-pokojowe z windą

ul. Bora-Komorowskiego 146, Ochota, Warszawa
586 000 PLN -14%
683 406 PLN 4 173 PLN / m²

Powierzchnia 140.43 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 13
Liczba pięter 19
Rok budowy 2021

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Bora-Komorowskiego 146, Ochota, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Dorota Kwiatkowski +48 519373902

Najczęściej zadawane pytania