Mieszkanie 5+-pokojowe z widokiem

ul. Światowida 58, Mińsk Mazowiecki
1 008 000 PLN
10 852 PLN / m²

Powierzchnia 92.89 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 6
Liczba pięter 17
Rok budowy 1974

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Światowida 58, Mińsk Mazowiecki. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Paweł Szymańska Cushman & Wakefield +48 504045151

Najczęściej zadawane pytania