Nowoczesne 2-pokojowe na Bemowie

ul. Patriotów 134, Praga-Północ, Warszawa
642 000 PLN
5 984 PLN / m²

Powierzchnia 107.29 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 14
Liczba pięter 16
Rok budowy 2002

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Patriotów 134, Praga-Północ, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Aleksandra Michalski Colliers International +48 509409546

Najczęściej zadawane pytania