Mieszkanie 4-pokojowe z ogrodem

ul. Ostrobramska 107, Józefów
402 000 PLN
3 786 PLN / m²

Powierzchnia 106.17 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 4
Liczba pięter 10
Rok budowy 1997

Opis

Do sprzedaży Mieszkanie 4-pokojowe z ogrodem. Adres: ul. Ostrobramska 107, Józefów. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Maria Wiśniewska Metrohouse +48 732658195

Najczęściej zadawane pytania