Przestronne 1-pokojowe na Pradze

ul. Mokotowska 112, Halinów
743 000 PLN
5 631 PLN / m²

Powierzchnia 131.94 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 1
Piętro 1
Liczba pięter 16
Rok budowy 1999

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Mokotowska 112, Halinów. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Agnieszka Nowicka Północ Nieruchomości +48 727239720

Najczęściej zadawane pytania