Przestronne 1-pokojowe z widokiem na park

ul. Klimontowska 74, Praga-Południe, Warszawa
362 000 PLN
11 366 PLN / m²

Powierzchnia 31.85 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 0
Liczba pięter 11
Rok budowy 1982

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Klimontowska 74, Praga-Południe, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Monika Lewandowski Hamilton May +48 692405346

Najczęściej zadawane pytania