Jasne mieszkanie 4-pokojowe z balkonem

ul. Rosoła 25, Wawer, Warszawa
291 000 PLN
2 474 PLN / m²

Powierzchnia 117.62 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 4
Piętro 4
Liczba pięter 14
Rok budowy 2008

Opis

Do sprzedaży Jasne mieszkanie 4-pokojowe z balkonem. Adres: ul. Rosoła 25, Wawer, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Krzysztof Dąbrowski Metrohouse +48 882636090

Najczęściej zadawane pytania