Mieszkanie 112 m² na Żoliborzu

ul. Mickiewicza 39, Wesoła, Warszawa
632 000 PLN
5 665 PLN / m²

Powierzchnia 111.57 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 13
Liczba pięter 13
Rok budowy 1994

Opis

Do sprzedaży Mieszkanie 112 m² na Żoliborzu. Adres: ul. Mickiewicza 39, Wesoła, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Barbara Wiśniewska +48 669666444

Najczęściej zadawane pytania