5+-pokojowe na wysokim piętrze

ul. Domaniewska 74, Ursynów, Warszawa
389 000 PLN -3%
399 667 PLN 11 485 PLN / m²

Powierzchnia 33.87 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 7
Liczba pięter 10
Rok budowy 1997

Opis

Do sprzedaży 5+-pokojowe na wysokim piętrze. Adres: ul. Domaniewska 74, Ursynów, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Barbara Kowalczyk Savills Polska +48 735972262

Najczęściej zadawane pytania