Przestronne 4-pokojowe na Ochocie

ul. Klonowa 30, Marki
351 000 PLN -6%
375 177 PLN 4 710 PLN / m²

Powierzchnia 74.53 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 6
Liczba pięter 11
Rok budowy 1952

Opis

Do sprzedaży Przestronne 4-pokojowe na Ochocie. Adres: ul. Klonowa 30, Marki. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Krzysztof Lewandowska Re/Max Polska +48 888705857

Najczęściej zadawane pytania