1 pokoje z dwoma łazienkami

ul. Zwycięzców 59, Bemowo, Warszawa
596 000 PLN
5 809 PLN / m²

Powierzchnia 102.6 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 1
Piętro 5
Liczba pięter 10
Rok budowy 1954

Opis

Do sprzedaży 1 pokoje z dwoma łazienkami. Adres: ul. Zwycięzców 59, Bemowo, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Krzysztof Dąbrowska Lion's Estate +48 794806509

Najczęściej zadawane pytania