Mieszkanie 3-pokojowe z tarasem

ul. Królewska 54, Wola, Warszawa
1 036 000 PLN
38 470 PLN / m²

Powierzchnia 26.93 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 14
Liczba pięter 20
Rok budowy 2000

Opis

Do sprzedaży Mieszkanie 3-pokojowe z tarasem. Adres: ul. Królewska 54, Wola, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Ewa Grabowski +48 883471654

Najczęściej zadawane pytania