Jasne mieszkanie 5+-pokojowe z widokiem

ul. Leśna 47, Ochota, Warszawa
648 000 PLN
4 566 PLN / m²

Powierzchnia 141.91 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 0
Liczba pięter 12
Rok budowy 1978

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Leśna 47, Ochota, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Katarzyna Kozłowska +48 889493165

Najczęściej zadawane pytania