Mieszkanie 89 m² na nowym osiedlu

ul. Słowackiego 43, Praga-Północ, Warszawa
529 000 PLN
5 944 PLN / m²

Powierzchnia 89 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 3
Liczba pięter 6
Rok budowy 2021

Opis

Do sprzedaży Mieszkanie 89 m² na nowym osiedlu. Adres: ul. Słowackiego 43, Praga-Północ, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Paweł Wójcik JLL Residential +48 604994783

Najczęściej zadawane pytania