Komfortowe mieszkanie 3-pok. na Mokotowie

ul. Wołoska 33, Praga-Północ, Warszawa
591 000 PLN -5%
622 891 PLN 8 223 PLN / m²

Powierzchnia 71.87 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 14
Liczba pięter 16
Rok budowy 2026

Opis

Do sprzedaży Komfortowe mieszkanie 3-pok. na Mokotowie. Adres: ul. Wołoska 33, Praga-Północ, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Natalia Woźniak JLL Residential +48 788617683

Najczęściej zadawane pytania