Mieszkanie 77 m² z widokiem na park

ul. Rembielińska 60, Praga-Południe, Warszawa
310 000 PLN
4 041 PLN / m²

Powierzchnia 76.71 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 1
Piętro 6
Liczba pięter 8
Rok budowy 2008

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Rembielińska 60, Praga-Południe, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Anna Woźniak Engel & Völkers Warszawa +48 539873822

Najczęściej zadawane pytania