2-pokojowe na wysokim piętrze

ul. Kościuszki 15, Śródmieście, Warszawa
352 000 PLN
3 055 PLN / m²

Powierzchnia 115.21 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 14
Liczba pięter 14
Rok budowy 2001

Opis

Do sprzedaży 2-pokojowe na wysokim piętrze. Adres: ul. Kościuszki 15, Śródmieście, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Andrzej Szymański CBRE Polska +48 668608704

Najczęściej zadawane pytania