5+-pokojowe na ostatnim piętrze

ul. Kasprzaka 57, Jabłonna
1 013 000 PLN
8 307 PLN / m²

Powierzchnia 121.95 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 3
Liczba pięter 14
Rok budowy 2024

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Kasprzaka 57, Jabłonna. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Łukasz Wójcikowa Century 21 Polska +48 727172345

Najczęściej zadawane pytania