1 pokoje na Żoliborzu z ogrodem

ul. Królewska 18, Ursus, Warszawa
868 000 PLN
23 555 PLN / m²

Powierzchnia 36.85 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 1
Piętro 2
Liczba pięter 5
Rok budowy 2024

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Królewska 18, Ursus, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Łukasz Wiśniewski JLL Residential +48 503376659

Najczęściej zadawane pytania