Mieszkanie 1-pokojowe z garażem

ul. Żelazna 123, Józefów
737 000 PLN
20 813 PLN / m²

Powierzchnia 35.41 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 1
Piętro 6
Liczba pięter 20
Rok budowy 1950

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Żelazna 123, Józefów. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Monika Dąbrowska Home Broker +48 503082358

Najczęściej zadawane pytania