Mieszkanie 2-pokojowe z widokiem

ul. Domaniewska 105, Ursynów, Warszawa
357 000 PLN -11%
400 762 PLN 6 313 PLN / m²

Powierzchnia 56.55 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 4
Liczba pięter 16
Rok budowy 1951

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Domaniewska 105, Ursynów, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Piotr Wiśniewska Lion's Estate +48 732398534

Najczęściej zadawane pytania