Komfortowe mieszkanie 3-pok. w centrum

ul. Światowida 2, Ursus, Warszawa
676 000 PLN
7 922 PLN / m²

Powierzchnia 85.33 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 1
Liczba pięter 18
Rok budowy 1976

Opis

Do sprzedaży Komfortowe mieszkanie 3-pok. w centrum. Adres: ul. Światowida 2, Ursus, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Ewa Kozłowski Lion's Estate +48 881948773

Najczęściej zadawane pytania