Jasne mieszkanie 3-pokojowe po remoncie

ul. Światowida 105, Józefosław
975 000 PLN
12 506 PLN / m²

Powierzchnia 77.96 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 10
Liczba pięter 20
Rok budowy 2019

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Światowida 105, Józefosław. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Magdalena Woźniak Home Broker +48 697487932

Najczęściej zadawane pytania