3-pokojowe na wysokim piętrze

ul. Dereniowa 112, Praga-Północ, Warszawa
400 000 PLN
6 308 PLN / m²

Powierzchnia 63.41 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 3
Liczba pięter 5
Rok budowy 1962

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Dereniowa 112, Praga-Północ, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Agnieszka Nowak Hamilton May +48 506587462

Najczęściej zadawane pytania