Komfortowe mieszkanie 5+-pok. na Mokotowie

ul. Targowa 126, Rembertów, Warszawa
600 000 PLN
6 678 PLN / m²

Powierzchnia 89.85 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 12
Liczba pięter 20
Rok budowy 1951

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Targowa 126, Rembertów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Katarzyna Woźniak Agencja Nieruchomości Feniks +48 786939366

Najczęściej zadawane pytania