Mieszkanie 55 m² w dobrej lokalizacji

ul. Cicha 95, Targówek, Warszawa
852 000 PLN -7%
915 587 PLN 15 533 PLN / m²

Powierzchnia 54.85 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 0
Liczba pięter 14
Rok budowy 1992

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Cicha 95, Targówek, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Robert Kowalczyk Openhouse.pl +48 734556472

Najczęściej zadawane pytania