5+ pokoje z dwoma łazienkami

ul. Wolska 141, Wilanów, Warszawa
651 000 PLN -13%
748 816 PLN 6 677 PLN / m²

Powierzchnia 97.5 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 13
Liczba pięter 13
Rok budowy 1979

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Wolska 141, Wilanów, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Aleksandra Kwiatkowski Lion's Estate +48 536021164

Najczęściej zadawane pytania