3 pokoje z widokiem na park z widokiem

ul. Stryjeńskich 145, Wesoła, Warszawa
504 000 PLN
5 837 PLN / m²

Powierzchnia 86.34 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 11
Liczba pięter 18
Rok budowy 1953

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Stryjeńskich 145, Wesoła, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Jakub Szymański Knight Frank +48 534607318

Najczęściej zadawane pytania