1 pokoje przy metrze z balkonem

ul. Słoneczna 12, Wola, Warszawa
352 000 PLN
2 707 PLN / m²

Powierzchnia 130.02 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 12
Liczba pięter 16
Rok budowy 1965

Opis

Do sprzedaży 1 pokoje przy metrze z balkonem. Adres: ul. Słoneczna 12, Wola, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Paweł Szymańska +48 692059964

Najczęściej zadawane pytania