Przestronne 4-pokojowe blisko centrum

ul. Bora-Komorowskiego 121, Wola, Warszawa
653 000 PLN
14 936 PLN / m²

Powierzchnia 43.72 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 13
Liczba pięter 13
Rok budowy 1997

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Bora-Komorowskiego 121, Wola, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Monika Michalski Colliers International +48 661663363

Najczęściej zadawane pytania