Mieszkanie 30 m² w dobrej lokalizacji

ul. Modlińska 97, Ochota, Warszawa
320 000 PLN
10 774 PLN / m²

Powierzchnia 29.7 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 3
Liczba pięter 11
Rok budowy 2024

Opis

Do sprzedaży Mieszkanie 30 m² w dobrej lokalizacji. Adres: ul. Modlińska 97, Ochota, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Karolina Kowalski +48 696587874

Najczęściej zadawane pytania