Nowoczesne 2-pokojowe na Mokotowie

ul. Kościuszki 105, Śródmieście, Warszawa
706 000 PLN -6%
747 769 PLN 5 760 PLN / m²

Powierzchnia 122.57 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 9
Liczba pięter 13
Rok budowy 1990

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Kościuszki 105, Śródmieście, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Paweł Kwiatkowski Agencja Nieruchomości Feniks +48 668036006

Najczęściej zadawane pytania