2 pokoje w centrum z balkonem

ul. Leśna 30, Ursynów, Warszawa
633 000 PLN -13%
723 850 PLN 22 125 PLN / m²

Powierzchnia 28.61 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 13
Liczba pięter 13
Rok budowy 1957

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Leśna 30, Ursynów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Dorota Jankowska +48 782429473

Najczęściej zadawane pytania