5+ pokoje z garażem podziemnym

ul. Obozowa 90, Pruszków
738 000 PLN -2%
749 897 PLN 10 193 PLN / m²

Powierzchnia 72.4 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 15
Liczba pięter 15
Rok budowy 2005

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Obozowa 90, Pruszków. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Karolina Mazur Emmerson Realty +48 887271506

Najczęściej zadawane pytania