4-pokojowe na niskim piętrze

ul. Kościuszki 72, Śródmieście, Warszawa
241 000 PLN
3 609 PLN / m²

Powierzchnia 66.78 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 0
Liczba pięter 2
Rok budowy 2019

Opis

Do sprzedaży 4-pokojowe na niskim piętrze. Adres: ul. Kościuszki 72, Śródmieście, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Ewa Zieliński Północ Nieruchomości +48 724092797

Najczęściej zadawane pytania