Jasne mieszkanie 3-pokojowe z miejscem parkingowym

ul. Ogrodowa 27, Wołomin
403 000 PLN -5%
422 029 PLN 6 847 PLN / m²

Powierzchnia 58.86 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 3
Piętro 10
Liczba pięter 19
Rok budowy 1996

Opis

Do sprzedaży Jasne mieszkanie 3-pokojowe z miejscem parkingowym. Adres: ul. Ogrodowa 27, Wołomin. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Natalia Nowak Cushman & Wakefield +48 784845861

Najczęściej zadawane pytania