Mieszkanie 2-pokojowe z ogrodem

ul. Żelazna 110, Wilanów, Warszawa
544 000 PLN
15 764 PLN / m²

Powierzchnia 34.51 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 3
Liczba pięter 3
Rok budowy 1993

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Żelazna 110, Wilanów, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Anna Kowalska Agencja Nieruchomości Feniks +48 739232181

Najczęściej zadawane pytania